ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

11 Europejski Festiwal Filmowy dla osób niepełnosprawnych - "INTEGRACJA TY i JA"

28.08.2014
Ząbkowicki Ośrodek Kultury już po raz drugi ma przyjemność być jednym z realizatorów 11 Europejskiego Festiwalu Filmowego dla osób niepełnosprawnych - "INTEGRACJA TY i JA". Jest to jedyny w Europie festiwal filmowy poruszający tematykę niepełnosprawności. Głównym celem Festiwalu jest integracja środowisk osób niepełnosprawnych ze społeczeństwem poprzez prezentację filmów o tematyce, problemach i życiu osób niepełnosprawnych.

W ramach festiwalu zostaną wyświetlone filmy:

  • Cień błękitu
  • Zakazać bomb
  • Życie stylem dowolnym
  • Lucy
  • Mika
  • Portret z pamięci

W dniach 2-3 września 2014 r. w Ząbkowickim Ośrodku Kultury odbędą się seanse zorganizowane dla placówek oświatowych, opiekuńczo-wychowawczych, stowarzyszeń i związków.
 
5 września 2014 r. o godz. 10.00 zapraszamy na specjalny seans dla osób niewidomych, niedowidzących, niedosłyszących. Seans będzie z audiodeskrypcją.

5 września 2014 r.  o godz. 17.00   w Sali Widowiskowej Ząbkowickiego Ośrodka Kultury odbędzie się seans otwarty.

Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny!

W przypadku porannego seansu 5 września prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.