ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

35 tys. zł na naukę pływania dla dzieci i młodzieży

27.02.2013
Gmina Ząbkowice Śląskie pozyskała 35 000 złotych ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki na realizację projektu "Nauka i doskonalenie pływania dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Gminy Ząbkowice Śląskie".

Pozyskane dofinansowanie pozwoli na udział dzieci i młodzieży w wyjazdach na basen w roku 2013, a także realizację zajęć sportowych pozalekcyjnych w ramach programu Trener Osiedlowy.

Jest to kontynuacja programu, dzięki któremu wielu uczniów z naszej gminy będzie miało możliwość aktywnie spędzić swój wolny czas pozalekcyjny. Cieszy mnie również fakt, iż program ten ma bezpośredni pozytywny wpływ na prawidłowy rozwój fizyczny dzieci i młodzieży, działa profilaktycznie i pomaga zwalczać wady postawy – mówi burmistrz Marcin Orzeszek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.