ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

5 Potworny Zlot Motocyklowy w Ząbkowicach Śląskich: 7-9 czerwca 2013

08.06.2013
Zbliża się jedna z najbardziej oczekiwanych imprez Gminy Ząbkowice Śląskie – MOTOFRANKENSTEIN czyli 5 Potworny Zlot Motocyklowy. Motocykliści, entuzjaści wszelkich pojazdów napędzanych silnikiem spalinowym oraz wszyscy, którzy kochają jednoślady i chcą spędzić niezapomniane chwile przy dobrej muzyce – zapraszamy! W programie Potwornego Zlotu atrakcje dla dzieci, konkursy i koncerty – wybierzcie się z całymi rodzinami!
Tradycyjnie zlot rozpocznie się od zjazdu motocyklistów na biwak przy ruinach zamku. W Piątek na zamkowej scenie wystąpią: Mason Band, Ace Cover Band, KISSI.
Kolejny dzień urozmaicą następujące atrakcje: wycieczka motocyklowa uczestników Zlotu po Kotlinie Kłodzkiej, Wampiriada - honorowe oddawanie krwi na terenie zlotu oraz parada motocyklowa ulicami miasta – jeden z najbardziej widowiskowych elementów tego wydarzenia. Poza paradą i prezentacją motocykli, organizatorzy zlotu przygotowują także szereg konkursów i zabaw sportowych. W trakcie trwania zlotu odbędą się m.in. pokaz ratownictwa medycznego, konkurencje sprawnościowe, konkursy dla motocyklistów – w tym rzecz jasna pokazy jazdy ekstremalnej i konkurs „palenia gumy”. Zaplanowano nagrody dla uczestników konkursów. Gorąco zachęcamy do przebrania się – najlepsze przebranie Frankensteina zostanie nagrodzone niespodzianką.
Sobotnie koncerty - Centrala 57 i zespół M.A.M. TRIO poprzedzą Paradę Potworów: zjawiskowy przemarsz upiorów, potworów i straszydeł. Gwiazdą sobotniego wieczoru będzie Andrzej Nowak ( TSA ) & ZŁE PSY w składzie z Pawłem „Baby” Mąciwoda (bass guitar SCORPIONS).
Niedzielny program w całości poświęcony będzie dzieciom. Najmłodsi będą mogli dosiadać motocykli i pokonywać na nich krótkie trasy. Ponadto: gry i konkursy z nagrodami; pokazy sprzętu wojskowego, policyjnego, pożarniczego; pokazy ratownictwa medycznego; przejażdżki samochodami off Road; występy artystyczne i muzyka – dzieci z pewnością nie będą się nudzić.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.