ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

50 lat razem!

26.04.2012
W dniu dzisiejszym cztery pary małżeńskie z Gminy Ząbkowice Śląskie obchodziły jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Byli to: Państwo Karolina i Franciszek Berbeć, Państwo Stanisława i Marian Jania, Państwo Irena i Roman Lehmann, Państwo Zenobia i Stanisław Pilich.

W Sali Ślubów w Urzędzie Stanu Cywilnego z rąk Marcina Orzeszka Burmistrza Ząbkowic Śląskich otrzymali okolicznościowe Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej – Bronisława Komorowskiego oraz listy gratulacyjne. Po dekoracji wspólnie wzniesiono uroczysty toast.

Dostojnym Jubilatom składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy jeszcze wielu wspólnie przeżytych lat w szczęściu i zdrowiu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.