ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

50 lat razem – uroczystości jubileuszowe w Ząbkowicach Śląskich

29.10.2013
Na wykazie jubilatów 50-lecia pożycia małżeńskiego znalazło się 21 par – 18 par z gminy Ząbkowice Śląskie oraz 3 pary z gminy Stoszowice. Dnia 28 października 2013 r. w Urzędzie Stanu Cywilnego w Ząbkowicach Śląskich zasłużone pary zostały uhonorowane medalami nadanymi przez Pana Bronisława Komorowskiego Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Nie brakowało życzeń i toastów.

Uroczystość  odbyła się w Sali Ślubów, aktu dekoracji par małżeńskich dokonał Burmistrz Marcin Orzeszek, życząc jubilatom najlepszego zdrowia i pełnego zadowolenia z przeżytych wspólnie chwil. „Nie ma takich słów, które mogłyby opisać wdzięk i szlachetność Waszej dzisiejszej, złotej rocznicy – to świadectwo dla potomności, to umiejętność wybaczania i dowód na to jak wielka jest potęga miłości.” – mówił Burmistrz Marcin Orzeszek podczas uroczystego spotkania z parami małżeńskimi. W ceremonii uczestniczył także wójt gminy Stoszowice – Marek Janikowski.

Wykaz Jubilatów:

Gmina Ząbkowice Śląskie:

Johanna i Tadeusz Błauciak

Weronika i Władysław Borek

Halina i Władysław Czyniewscy

Helena i Otto Janke

Helena i Józef Lach

Maria i Mirosław Markowscy

Maria i Antoni Marszałek

Genowefa i Ryszard Oberczuk

Halina i Władysław Pałka

Maria i Tadeusz Rachwalscy

Jadwiga i Władysław Rembisz

Regina i Zenon Słotwińscy

Edwarda i Stefan Smaciarz

Kazimiera i Stanisław Smagacz

Jadwiga i Ryszard Strzelec

Renata i Stanisław Szmytkowscy

Władysława i Bronisław Wawryk

Maria i Ryszard Ziomek

 

Gmina Stoszowice:

Maria i Tadeusz Bil

Maria i Adam Nalepka

Janina i Stanisław Szot

 

Gratulujemy pięknego jubileuszu i życzymy kolejnych, długich lat w miłości, szacunku i zdrowiu.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.