ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

600 lat Krzywej Wieży! - Zaproszenia dla partnerów i gości zza granicy

26.02.2013
Nazywają ją „perełką architektury Dolnego Śląska” bądź „Śląską Pizą”. Jedyna w województwie i druga w Europie, najwyższa krzywa wieża w Polsce. Obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz 600-lecia swojego powstania. Zapraszamy serdecznie wszystkich do odwiedzenia Ząbkowic Śląskich, a w szczególności turystów z krajów europejskich.

Rok 2013 będzie obfity w wydarzenia kulturalne, koncerty, wystawy i warsztaty. Przed nami lipcowe Dni i Noce Krzywej Wieży oraz sierpniowy Weekend z Frankensteinem. Sam historyczny fakt 600-lecia Krzywej Wieży świętować będziemy w pierwszy weekend majowy – to doskonała okazja do ciekawego spędzenia wolnego czasu.

Już dziś zachęcamy Was, wasze rodziny, przyjaciół, znajomych, gości z sąsiednich miast, z całej Europy i nie tylko – bądźcie z nami podczas najważniejszych wydarzeń i uroczystości. Moc atrakcji gwarantowana!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.