ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

95-lecie Związku Inwalidów Wojennych RP

06.09.2014
Związek Inwalidów Wojennych RP obchodzi w tym roku 95-lecie swojego istnienia. Z tej okazji w Klubie 4 Bazy Logistycznej we Wrocławiu odbyły się uroczystości na których uhonorowano zasłużonych dla związku. Wśród zaproszonych gości znalazł się również Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek, który odebrał medal za zasługi dla Związku Inwalidów Wojennych RP.

Ząbkowicki Oddział reprezentowali Mieczysław Szymański – uhonorowany pamiątkowym medalem „95-lecia Związku Inwalidów Wojennych RP” oraz Antoni Staruszkiewicz, który na uroczystościach odebrał legitymację członka korpusu Weteranów Walk o Niepodległość Rzeczypospolitej Polskiej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.