ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Narodowe Święto Niepodległości w Przedszkolu Publicznym nr 5

15.11.2012
Przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 5 w Ząbkowicach Śląskich obchodziły w tym roku ten wyjątkowy dzień szczególnie uroczyście.

W piątkowe przedpołudnie, po wysłuchaniu historii związanej z Narodowym Świętem Niepodległości 5-6- latki ze swoimi wychowawczyniami Renatą Mazur- Kliś i Agnieszką Łysoń udały się pod pomnik Poległych za Ojczyznę na Placu Jana Pawła II. Każdy przedszkolak trzymał w ręku białą lub czerwoną różę. W ciszy i skupieniu, pamiętając o bohaterach walczących za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, dzieci złożyły kwiaty pod pomnikiem.

Druga część uroczystości miała miejsce w poniedziałek. Uroczystość dla rodziców, związaną ze Świętem Niepodległości, przygotowały 5- 6- latki pod kierunkiem Renaty Mazur- Kliś. Zaproszeni rodzice obejrzeli program artystyczny przygotowany przez swoje pociechy, oglądnęli krótki spektakl ukazujący dzieje Polski oraz mieli okazję zaśpiewać wiele pieśni patriotycznych wspólnie ze swoimi dziećmi. Oklaskom po występie nie było końca.

Info i foto PP5

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.