ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Paweł Panek i Dariusz Czerwiński na II miejscu w Rajdowym Pucharze Polski 2013 w klasie Astra

20.12.2013
W klasyfikacji końcowej w klasie Astra Rajdowego Pucharu Polski 2013 drużyna w składzie Dariusz Czerwiński i Paweł Panek z Gminy Ząbkowice Śląskie zajęła II miejsce - serdecznie gratulujemy!

Ekipa rajdowa ma za sobą udział w ośmiu wyścigach Rajdowego Pucharu Polski, pomimo nie ukończenia czterech rajdów, w klasyfikacji końcowej znaleźli się na II miejscu. W rajdowych zmaganiach spotkali się z extremalnym dachowaniem, wywrotkami, a w ostatnim Rajdzie Barbórki Cieszyńskiej – z poważną awarią silnika. Mimo tych niepowodzeń, sukcesy w rajdach świdnickim, karkonoskim, rzeszowskim i dolnośląskim pozwoliły na stanięcie na podium z dorobkiem 25 punktów, z 7-io punktową stratą do lidera.

Załoga Dariusz Czerwiński i Paweł Panek serdecznie dziękuje wszystkim sponsorom i partnerom, bez których start w Rajdowym Pucharze Polski 2013 nie byłby możliwy:

ZBYLBRUK Bracia Zbyl

DOMAX Daniel Krawiec

DANBUD Daniel Goździarski

SKLEP MOTORYZACYJNY Dariusz Smagacz

QUAD CENTER Jarek Majerczyk

Kińczyk Technika Diamentowa dla Profesjonalistów

DANROL Michał Parcheniak

Gmina Ząbkowice Śląskie

Klasyfikacja końcowa: http://www.pzm.com.pl/rajdy/2013/koncowe/Astra.pdf

Fot. www.rallyfoto.com/?mode=viewprofile&user=doltuszyk

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.