ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Akcja "Twój Pies - Twój Obowiązek" w Gminie Ząbkowice Śląskie

28.02.2014
Informujemy, że w miesiącu marcu i kwietniu 2014 roku prowadzone będą przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej kontrole przestrzegania przepisów „Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie gminy Ząbkowice Śląskie”, szczególnie w zakresie Rozdziału V „Obowiązki i wymagania ciążące na osobach utrzymujących zwierzęta domowe”.

Kontrole odbędą się w celu podniesienia świadomości mieszkańców oraz poprawy estetyki miejsc publicznych. W trakcie prowadzonych kontroli wręczane będą właścicielom / opiekunom zwierząt, pakiety sanitarne (torebki z łopatkami do zbierania odchodów) oraz ulotki informujące o obowiązkach ciążących na osobach utrzymujących zwierzęta. 

W związku z powyższym przypominamy o obowiązkach właścicieli psów.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.