ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Aktywni 15-64 w Gminie Ząbkowice Śląskie"- zapraszamy do udziału w szkoleniu

26.09.2013
Gmina Ząbkowice Śląskie realizując projekt "Aktywni 15-64 w Gminie Ząbkowice Śląskie" zwraca się z prośbą o zgłaszanie osób chętnych do uczestnictwa w szkoleniu "Pracownik ochrony bez licencji". Poszukujemy kobiet do 30 roku życia zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy jako osoby bezrobotne.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o wypełnienie deklaracji uczestnictwa i dostarczenie do Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Projekt dofinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII "Promocja integracji społecznej", Działanie 7.2. "Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej", Poddziałanie 7.2.1 "Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym".

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.