ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Aktywni 15-64 w Gminie Ząbkowice Śląskie - bezpłatne szkolenia dla osób bezrobotnych

14.05.2013
Gmina Ząbkowice Śląskie wraz z Centrum Wspierania Przedsiębiorczości z Wrocławia realizuje projekt "Aktywni 15-64 w Gminie Ząbkowice Śląskie". Rekrutacja trwa do 31 lipca 2013 roku! Do udziału w projekcie zapraszamy osoby z terenu Gminy Ząbkowic Śląskich o statusie bezrobotnego w wieku 15-64 lat.

Projekt realizował będzie bezpłatne szkolenia przygotowujące do pracy jako:
- Opiekun osoby starszej i niepełnosprawnej
- Robotnik gospodarczy
- Pracownik ochrony bez licencji

Informacje uzyskać można na stronach internetowych www.cwp.wroclaw.pl lub www.zabkowiceslaskie.pl oraz w biurze projektu w Ząbkowicach Śląskich, ul. 1 Maja 15 pok. 30. tel. 74 816 53 13

Projekt dofinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VII "Promocja integracji społecznej", Działanie 7.2. "Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej", Poddziałanie 7.2.1 "Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym".

Dokumenty do pobrania:

Deklaracja uczestnictwa: deklaracja_uczestnika_z_.doc

Regulamin: z_bkowice.doc


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.