ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Aktywni seniorzy - kultura, sztuka i sport sposobem zagospodarowania potencjału społecznego osób starszych” - podpisanie umowy

16.04.2014
W tym roku z budżetu Gminy Ząbkowice Śląskie przeznaczonych zostało 20 000,00 zł na działania z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami pożytku publicznego w ramach upowszechniania kultury i sztuki w Gminie Ząbkowice Śląskie.

W ramach tego programu, w dniu 16 kwietnia przez Marcina Orzeszka Burmistrza Ząbkowic Śląskich oraz  Grażynę Kwiecińską - Prezesa Ząbkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Jadwigę Till – Wiceprezesa Ząbkowickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku podpisana została umowa na realizację zadania publicznego w formie wspierania pn. „Aktywni seniorzy  - kultura, sztuka i sport sposobem zagospodarowania potencjału społecznego osób starszych”.

 Zadanie będzie realizowane  poprzez takie przedsięwzięcia jak : zajęcia taneczne, teatralne, prowadzenie chóru, zajęcia nordic walking, wyjazdy na basen oraz wycieczki kulturalne.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.