ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Andrzej Dominik Sołtysem Roku na Dolnym Śląsku!

11.03.2015
Sołtys wsi Stolec Andrzej Dominik odebrał z rąk Wojewody Dolnośląskiego tytuł Sołtysa Roku na Dolnym Śląsku. Wyróżnienie to otrzymała trójka sołtysów z naszego województwa, co tylko podkreśla rangę tego tytułu. Do konkursu przystąpiło 78 sołtysów z całego województwa – kapituła nagrodziła trzech z nich, w tym właśnie sołtysa Stolca - Andrzeja Dominika.

„Bardzo dziękuję za to wyróżnienie kapitule, ale przede wszystkim mieszkańcom wsi Stolec. Bez nich nigdy nie zasłużyłbym na takie wyróżnienie. To nagroda dla społeczności naszego sołectwa, ale i całej Gminy Ząbkowice Śląskie.” – podkreślił Andrzej Dominik.

Cieszy fakt, że po raz drugi sołtys z Gminy Ząbkowice Śląskie otrzymał takie wyróżnienie - w 2013 roku Wanda Biernacka otrzymała tytuł Sołtysa Seniora 2013.

Sołtysowi gratulujemy wyróżnienia i życzymy dalszej, owocnej służby sołtysa!

 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.