ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Andrzejki 2012 Stowarzyszenia „Integracja”

29.11.2012
Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych Ziemi Ząbkowickiej "Integracja" zorganizowało w dniu 27.11.2012 r. w Centrum Terapeutycznym w Ząbkowicach Śląskich Andrzejki dla swoich podopiecznych.

Zabawa andrzejkowa odbyła się w magicznym nastroju, gdzie oprócz tańców i konkursów na uczestników czekały również wróżby i smaczny poczęstunek.

Burmistrz Marcin Orzeszek podziękował Prezesowi Stowarzyszenia „Integracja” Pani Irenie Szewczyk oraz wszystkim opiekunom za ciężką pracę na rzecz niepełnosprawnych dzieci i  młodzieży z terenu gminy i powiatu ząbkowickiego. Starania członków stowarzyszenia, rodziców i wolontariuszy na rzecz organizacji tego dorocznego balu integracyjnego przyczyniły się do stworzenia serdecznej i niepowtarzalnej atmosfery, dostarczyły radosnych przeżyć zarówno gościom jak i gospodarzom.

Strona Stowarzyszenia „Integracja” www.zs-integracja.org

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.