ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Baby, ach te baby” – święto kobiet w Ząbkowickim Ośrodku Kultury

11.03.2013
Ząbkowiccy seniorzy świętowali wspólnie Dzień Kobiet - w piątek odbyła się uroczystość zorganizowana przez Ząbkowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Zgromadzonych gości powitał Pan Stanisław Susz (Stowarzyszenie Animatorów Kultury) i Pani Grażyna Kwiecińska (Ząbkowicki Uniwersytet Trzeciego Wieku). Życzenia wszystkim Paniom złożyli burmistrz Marcin Orzeszek i starosta Roman Fester, obdarowując zgromadzone na widowni kobiety kwiatami i czekoladkami.

Na scenie wystąpił chór „Echo”, Teatr Tańca i Teatr Poezja. Program był pełen humoru i zaskakujących zwrotów akcji. Dużym powodzeniem wśród publiczności cieszyły się „babski hymn” w wykonaniu Pani Heleny Kozłowkiej oraz skecz „Ty kąpiesz się nie dla mnie”. Koncert zespołu „Złocienie” pod kierownictwem Pana Tadeusza Baranowskiego zasłużył na duże brawa.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.