ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Bieg na 10 km w Ząbkowicach Śląskich

03.07.2014
Już dziś zapraszamy wszystkich chętnych biegaczy do Ząbkowic Śląskich. Po raz pierwszy uliczkami Miasta Krzywej Wieży i Frankensteina odbędzie się bieg na 10 km „10 Ząbkowicka”. Dokładnie 30 sierpnia 2014 r. o godz. 11:00 z centrum miasta wyruszymy malowniczą trasą na obrzeża miasta z widokiem na Wzgórza Niemczańsko-Strzelińskie, by wrócić znów do serca Ząbkowic – Rynku.

„10 Ząbkowicka” odbywać się będzie w ramach wyjątkowej imprezy plenerowej „Weekend z Frankensteinem”, na którą corocznie przybywa kilka tysięcy ludzi. Zapraszamy na pierwszy, 10-kilometrowy bieg, który na stałe  zagości w Ząbkowicach Śląskich. UWAGA: Każdy z uczestników otrzymuje: koszulkę i nr startowy, medal okazjonalny, posiłek regeneracyjny oraz napoje!

Zapisy i szczegółowe informacje na www.10zabkowicka.pl

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.