ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Biesiada Strażacka w Braszowicach

06.08.2012
Jak co roku, w dniach 4 i 5 sierpnia, na boisku szkolnym w Braszowicach odbyła się w Biesiada Strażacka zorganizowana przez tutejszą Ochotniczą Straż Pożarną.

W programie imprezy znalazło się wiele atrakcji, zarówno dla młodszych jak i starszych uczestników. Dopisała frekwencja, wyśmienite humory i co najważniejsze piękna bezdeszczowa pogoda. W sobotę od godzin wieczornych do samego rana trwała zabawa pod gwiazdami z zespołem DM-GROUP. W niedzielę w bloku rekreacyjnym znalazły się liczne konkursy dla dzieci, m. in. plastyczny, wokalny, sprawnościowy, najmłodsi bawili się na dmuchanej zjeżdżalni oraz uczestniczyli w zabawach sportowych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.