ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Biesiada Talentów w Publicznym Gimnazjum nr 2

16.06.2014
Już po raz 9. w Publicznym Gimnazjum nr 2 im. Noblistów Polskich odbyła się Biesiada Talentów.

Impreza ta ma na celu pokazanie i wypromowanie utalentowanych uczniów Gimnazjum. Przed zgromadzonymi gośćmi uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności wokalne, przedstawiono kilka prezentacji dotyczących szkoły i podejmowanych przez uczniów inicjatyw. Występ uświetnił również gimnazjalny kabaret PARAGIMNAZJALNI.
Kolejnym punktem programu była licytacja przygotowanych przez uczniów i nauczycieli rękodzieł artystycznych.

Po wystąpieniach kapituła, której przewodniczył burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek, udała się na obrady, zaś goście mogli w tym czasie zwiedzić szkołę i obejrzeć przygotowane przez uczniów prezentacje, m.in. z dziedziny fizyki, chemii, pierwszej pomocy, języka niemieckiego. Na sali gimnastycznej uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności sprawnościowe.

Po prezentacjach w klasach, goście wrócili na aulę szkolną, gdzie uzdolnieni uczniowie zostali wyróżnieni stypendiami przyznawanymi przez Kapitułę Szkolnego Zespołu Wspierania Uzdolnień. Nagrody za szczególne osiągnięcia otrzymali: 

Aleksandra Moskal

Marcin Wiśniewski

Dorota Świątek

Karol Kulawiec

Karolina Białokryty

Mikołaj Gutsche

Wiktoria Wasyluk

Roksana Rzucidło

Na zakończenie specjalne podziękowania od dyrektor Gimnazjum nr 2 Anny Kuźmińskiej otrzymali nauczyciele zaangażowani w pracę Szkolnego Zespołu Wspierania Uzdolnień.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.