ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Biesiada Wielkanocna w Tarnowie

29.04.2014
Choć Święta Wielkiej Nocy już za nami, w Tarnowie tradycyjnie - już po raz piętnasty - odbyła się Biesiada Wielkanocna. Wśród uczestników znalazły się Koła Gospodyń Wiejskich z Tarnowa, Sulisławic, Braszowic, Stolca, Pawłowic i Jaworka a także Rada Sołecka Tarnów oraz zespół Sulisławiczanki.

Tradycyjnie przywitano gości poświęconym jajkiem i chrzanem. KGW stanęły do konkursu o najpiękniejszą palmę Wielkanocną. Jury przyznało 8 równorzędnych nagród. Podobna sytuacja miała miejsca w konkursie na palmy Oddziałów Przedszkolnych z Tarnowa, Braszowic, Zwróconej oraz Oddziału Przedszkolnego „Skaczące Nutki” z Olbrachcic Wielkich, gdzie Jury również przyznało 4 równorzędne nagrody. Po wręczeniu nagród wszystkich gości uraczono wyśmienitym, wielkanocnym żurem.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.