ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Biuro Wsparcia Przedsiębiorczości otwarte

31.05.2014
Z inicjatywy Burmistrza Ząbkowic Śląskich Marcina Orzeszka w Urzędzie Miejskim zainaugurowano nowatorski w skali całego województwa projekt – Biuro Wsparcia Przedsiębiorczości. Otwarcie Biura zaszczycili swoją obecnością przedsiębiorcy z naszej Gminy.

„Biuro powstało po to, aby przedsiębiorcy z Gminy Ząbkowice Śląskie mogli w jednym miejscu uzyskać pakiet informacji na temat wszystkich możliwych dotacji, pożyczek i innych form wsparcia dla firm. Oczywiście, dalsze kroki będzie trzeba wykonać samemu, jednak w jednym miejscu będzie można się dowiedzieć gdzie i o jakie wsparcie można się ubiegać.” – mówił na spotkaniu z przedsiębiorcami burmistrz Marcin Orzeszek.

Na spotkaniu przedsiębiorcy zostali zapoznani z ofertą pożyczek JEREMIE, którą przedstawił  Remigiusz Lewickistarszy specjalista ds. finansowych Funduszu Regionu Wałbrzyskiego oraz zostali zapoznani z możliwością tworzenia stron internetowych. Z tą ofertą przedsiębiorców zaznajomił Przemysław Ogłoziński.Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.