ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Brązowi medaliści Mistrzostw Świata w z wizytą u Burmistrza

01.08.2013
Burmistrz Marcin Orzeszek spotkał się w dniu dzisiejszym z uczestnikami Mistrzostw Świata w Karate IJKA (International Japan Karate Association), które odbywały sie w dniach 18-21 lipca w Burgas w Bułgarii. Na zaproszenie burmistrza przybyli trzej reprezentanci kadry Polski - ząbkowiczanie: Piotr Czeleń, Janusz Gulej oraz Zbigniew Wąż, którzy zdobyli brązowy medal w Kumite drużynowym seniorów. Medaliści opowiadali o swoich wystepach, emocjach i radości jak ich ogarnęla po zdobyciu medalu.

Burmistrz pogratulował wyniku, który sprawił ogromną satysfakcję wszystkim mieszkańcom Gminy Ząbkowice Śląskie. Podziękował za promocję Ząbkowic Śląskie podczas turnieju wśród zawodników z całego świata, jednoczesnie życzył dalszych sukcesów na arenie karajowej i międzynarodowej.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.