ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Budowa chodnika w miejscowości Kluczowa

23.04.2013
Gmina Ząbkowice Śląskie wspólnie z Samorządem Województwa Dolnośląskiego zrealizują zadanie pn. "Przebudowa chodnika w miejscowości Kluczowa w ciągu drogi wojewódzkiej nr 382".

Zadanie realizowane będzie w ramach Dolnośląskiego Programu Przebudowy i Remontów Dróg Wojewódzkich współfinansowanie po połowie ze środków Gminy Ząbkowice Śląskie oraz Województwa Dolnośląskiego.

Budowa chodników przy drogach wojewódzkich ze względu na duże natężenie ruchu samochodowego jest niezwykle istotna bezpośrednio wpływając na podniesienie poziomu bezpieczeństwa naszych mieszkańców. Dlatego cieszę się, że wspólnie z Samorządem Województwa Dolnośląskiego w tym roku wybudujemy taki chodnik w miejscowości Kluczowa.  – mówi burmistrz Marcin Orzeszek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.