ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

"Budowa łącznika drogowego i miejsc postojowych na Osiedlu xx-lecia - wykonanie dokumentacji"- zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

11.06.2014
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na usługę o wartości poniżej 200.000 euro pn.: „Wykonanie dokumentacji projektowej i dokumentacji kosztorysowej i przetargowej dla zadania pn.: Budowa łącznika drogowego i miejsc postojowych wraz z ich odwodnieniem na działce nr 51/3 w ramach inwestycji pn.: "Budowa parkingów na terenie działki nr 51/1 i 51/3 AM-4 Osiedle Wschód" za najkorzystniejszą uznana została oferta nr 2 złożona przez:

JLT Nadzory i Projekty Drogowe Justyna Grzelczak, ul. Moniuszki 8/7; 57-100 Strzelin

Pełna treść zawiadomienia:http://archiwum.zabkowiceslaskie.pl/BIP/2008/Z/2012/zw050614_bp.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.