ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Budowa oświetlenia ulicznego w ciągu drogi powiatowej 3174D na ul. Powstańców Warszawy – zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty

21.07.2014
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną pn.: „Budowa oświetlenia ulicznego w ciągu drogi powiatowej 3174D - ul. Powstańców Warszawy w Ząbkowicach Śląskich” za najkorzystniejszą uznana została oferta nr 4 złożona przez:

TELNET Sp. z o.o., Bielany Wrocławskie, ul. Ogrodowa 82, 55-040 Kobierzyce

Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlanych polegających na budowie oświetlenia ulicznego drogi powiatowej 3174D na ul. Powstańców Warszawy w Ząbkowicach Śląskich oraz na budowie linii oświetlenia ulicznego na odcinku około 543mb i montażu 22 latarni w ciągu drogi powiatowej 3174D przy ulicy Powstańców Warszawy w Ząbkowicach Śląskich.

Pełna treść zawiadomienia: http://archiwum.zabkowiceslaskie.pl/BIP/2008/Z/2012/zw180714_ou.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.