ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Budowa placu zabaw w miejscowości Brodziszów” - Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty:

20.06.2014
Gmina Ząbkowice Śląskie informuje, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego realizowanego w trybie przetargu nieograniczonego na robotę budowlaną pn.: „Budowa placu zabaw w miejscowości Brodziszów w ramach zadania pn.: ”Budowa placów zabaw na terenach wiejskich w Gminie Ząbkowice Śląskie” za najkorzystniejszą uznana została oferta

Nr 8  złożona przez:

FUX SYSTEM Sp. z o.o. ul. Podmiejska 17b, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Uzasadnienie wyboru:        
Kryterium oceny ofert przewidzianym w specyfikacji istotnych warunków zamówienia jest kryterium za ceny oraz kryterium termin realizacji przedmiotu zamówienia. Z uwagi na powyższe oferta złożona przez „ FUX SYSTEM Sp. z o.o. ul. Podmiejska 17b; 66-400 Gorzów Wielkopolski uznana została za najkorzystniejszą (tj. złożona przez wykonawcę niepodlegającego wykluczeniu oraz nie odrzucona przez zamawiającego), które uzyskała największą liczbę punktów spośród wszystkich ważnych ofert w kryterium oceny ofert.

Pełna treść zawiadomienia:  link

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.