ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Budżet na rok 2014 uchwalony

12.12.2013
Budżet Gminy Ząbkowice Śląskie na rok 2014 został w dniu dzisiejszym jednogłośnie przyjęty przez Radę Miejską Ząbkowic Śląskich.

Po przyjęciu budżetu burmistrz Marcin Orzeszek podziękował radnym za przyjęcie budżetu,  który jest budżetem skonstruowanym na miarę możliwości Gminy Ząbkowice Śląskie. Zapewnia on utrzymanie kilkunastomilionowego poziomu inwestycji w gminie oraz zabezpiecza finansowanie wszystkich zadań własnych gminy. Na zakończenie burmistrz podkreślił również fakt, iż budżet w roku 2014 będzie z pewnością wiele razy zmieniany w wyniku ubiegania się Gminy Ząbkowice Śląskie o dofinansowanie ze środków zewnętrznych projektów realizowanych w nowej perspektywie finansowej UE na lata 2014-2020.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji budżetu na rok 2014: budzet-2014_.pdf


Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.