ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Burmistrz Marcin Orzeszek będzie pracował nad przygotowaniem RPO na lata 2014-2020 dla Województwa Dolnośląskiego

16.04.2013
Decyzją Zarządu Województwa Dolnośląskiego Burmistrz Ząbkowic Śląskich Marcin Orzeszek został powołany do Grupy roboczej wspierającej prace nad przygotowaniem regionalnego programu operacyjnego na lata 2014-2020 dla Województwa Dolnośląskiego.

Zadaniem Grupy będzie wsparcie instytucji odpowiedzialnych za przygotowanie programów operacyjnych i zapewnienie koordynacji interwencji w ramach celów tematycznych w zakresie m.in. wypracowania celów i zakresu programu z uwzględnieniem zapisów krajowych i europejskich dokumentów strategicznych, efektów negocjacji pakietu legislacyjnego na lata 2014-2020 oraz uzgodnień Wspólnych Ram Finansowych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.