ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Burmistrz Marcin Orzeszek z absolutorium

27.05.2015
Rada Miejska podczas IX sesji udzieliła absolutorium z wykonania budżetu za 2014r. Burmistrzowi Ząbkowic Śląskich Marcinowi Orzeszkowi. Szef ząbkowickiego magistratu przedstawił zebranym prezentację z wykonania budżetu, omawiając poniesione wydatki i dochody, zrealizowane inwestycje, wydatki na oświatę, udzielane dotacje i dofinansowania a także zadłużenie wskaźnikowe gminy do wieloletniej prognozy finansowej oraz informację o stanie mienia komunalnego.

„  Dziękuję wszystkim Paniom i Panom Radnym za udzielone absolutorium. To duże wyróżnienie ale i zobowiązanie, zwłaszcza, że udzielone zostało jednogłośnie. Podziękowania należą się przede wszystkim mieszkańcom, dzięki którym mogę te wszystkie omawiane zadania i inwestycje realizować. Chcę także podziękować swoim współpracownikom, z którymi przez cały rok realizowałem te zadania.” – mówi burmistrz Marcin Orzeszek 

W załączeniu przedstawiamy Państwu prezentację sprawozdania, zaś pełne Sprawozdanie z wykonania budżetu za 2014r. można znaleźć TUTAJ.

budzet-2014.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.