ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Chcesz pozyskać środki unijne dla firmy? Potrzebujesz pomocy przy otwarciu własnej działalności gospodarczej? – Zapraszamy do punktu konsultacyjnego

01.06.2015
Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy zainteresowanych założeniem własnej firmy, a także przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą do odwiedzenia Punktu Konsultacyjnego KSU prowadzonego przez Agencję Rozwoju Regionalnego AGROREG S.A. we wtorek 2 czerwca w godzinach od 10:00 do 14:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich, ul.1 Maja 15.

Każdy kto odwiedzi Punktu Konsultacyjny będzie mógł dowiedzieć się jak założyć firmę, z jakich programów unijnych może skorzystać oraz jak może rozwinąć swoją firmę.

Spotkania odbywają się cyklicznie w każdy pierwszy wtorek miesiąca.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.