ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Choinka na ząbkowickim rynku

18.12.2013
W świąteczny klimat na ząbkowickim rynku – jak co roku – wprowadziła nas okazała i dorodna choinka, która oficjalnie rozbłysła w dzień Świętego Mikołaja. Tegoroczne drzewko zapewniła firma Teja Engineering Sp z o.o z Ząbkowic Śląskich – jest to 10-metrowy świerk kłujący (srebrny). Będzie zdobić nasz rynek przez cały grudzień i styczeń.

Świerk liczy około 10 metrów wysokości i ma 130 cm w obwodzie. Zawisło na nim kilka tysięcy lampek w kolorze żółtym i błękitnym, szczyt zdobi złota betlejemska gwiazda. Świątecznymi iluminacjami zostały przyozdobione także latarnie w centrum.

Aby świąteczny nastrój zagościł także w waszych posesjach,  ogrodach, na wystawach zapraszamy wszystkich do udziału w konkursie na najładniejszy, zewnętrzny wystrój świąteczny budynków użyteczności publicznej, witryn sklepowych, oraz posesji prywatnych Gminy Ząbkowice Śląskie. Do wygrania atrakcyjne nagrody! (termin zgłoszeń do 31 grudnia).

Szczegóły tutaj: http://zabkowiceslaskie.pl/pl/aktualnosci/wez-udzial-w-konkursie-na-najladniejszy-wystroj-swiateczny/

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.