ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Spokojny sezon grzewczy w Ząbkowicach Śląskich

23.05.2014
Obecne temperatury na zewnątrz pozwalają nam zapomnieć o konieczności ogrzewania czy dogrzewania mieszkań. Tym samym sezon grzewczy dobiegł końca. Zakład Gospodarki Komunalnej rozpoczął prace remontowe i konserwatorskie sieci grzewczej oraz prace inwestycyjno-remontowe ząbkowickiej ciepłowni znajdującej się przy ul. Jasnej.

W budynku powstaną nowe pomieszczenia biurowe, do których trafią pracownicy połączonych w ubiegłym roku spółek: ZGK i Powiernik. Przeniesiona zostanie baza z ul. Powstańców Warszawy (była siedziba spółki Powiernik) oraz Zakładu Gospodarki Komunalnej (ul. Daleka), co z ekonomicznego punktu widzenia jest bardzo  dobrym rozwiązaniem.

 

W związku z zakończeniem sezonu grzewczego i rozpoczętych prac budowlanych ciepłownię wizytował burmistrz Marcin Orzeszek. „Zakończony sezon był pierwszym kiedy jako Gmina a w naszym imieniu spółka ZGK prowadziła miejską ciepłownię. Cieszę się, że udało nam się ten sezon zakończyć bez problemów i awarii, a ząbkowiczanie, nasi mieszkańcy, instytucje i firmy  bez przeszkód mieli dostarczane ciepło.”  – powiedział burmistrz Marcin Orzeszek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.