ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Cyfryzacja telewizji w Gminie Ząbkowice Śląskie

15.03.2013
Informujemy, iż 22 kwietnia 2013 roku nastąpi wyłączenie sygnału telewizji analogowej. Po tej dacie będzie można telewizję odbierać wyłącznie w systemie cyfrowym. Prosimy o zapoznanie się z pismem Ministra Administracji i Cyfryzacji, Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej i Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji o sposobach przygotowania się do wyłączenia sygnału telewizji analogowej. Dodatkowo prezentujemy informację pełnomocnika wojewody ds. cyfryzacji telewizji.

 Informacja pełnomocnika wojewody ds. cyfryzacji telewizji: prezentacja.pdf

Informacja Ministra Administracji i Cyfryzacji, Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej i Przewodniczącego Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji: pismo.pdf

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.