ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Darmowe e-booki w ząbkowickiej bibliotece

27.04.2012
Od maja Biblioteka Publiczna w Ząbkowicach Śl. udostępnia czytelnikom ponad 1000 e-booków na platformie ibuk.pl. Są to głównie książki popularnonaukowe, w tym podręczniki akademickie.

Każdy zapisany czytelnik będzie mógł swobodnie i zupełnie za darmo wybierać spośród tego tysiąca publikacji! Szczegółowe informacje dotyczące sposobu czytania w/w książek znajdują się na stronie: www.biblioteka.zabkowiceslaskie.pl lub bezpośrednio w bibliotece.

Ponadto w związku z przypadającym IX Ogólnopolskim Tygodniem Bibliotek pod hasłem „BIBLIOTEKA CIĄGLE W GRZE!”ząbkowicka książnica ogłasza amnestię kar czytelnikom zalegającym z oddaniem książek. Od dnia 2 maja do dnia 31 maja 2012 r. będzie można bezkarnie oddać wypożyczone zbiory, których termin zwrotu już minął. Kary naliczone z powodu ich przetrzymania zostaną anulowane.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.