ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Dni i Noce Krzywej Wieży” 2014 już za nami!

14.07.2014
Tegoroczne „Dni i Noce Krzywej Wieży” na długo zapadną w pamięć tysiącom ludzi, którzy w piątek i sobotę odwiedzili planty Ząbkowickiego Zamku. Fantastyczne koncerty, nocne zwiedzanie Krzywej Wieży, nawiedzony dom i wiele innych atrakcji.

W piątek na gości czekało Rzeźbienie Krzywej Wieży, turniej Beach soccera dla dzieci, oraz happening artystyczny dla dzieci „Panna Krzywa Wieża”. Na scenie zagrali: Radek Tarach, MC Benya, Skangur, zaś jako gwiazdy wieczoru wystąpili Mesajah i Coma.

Sobota zaczęła się od Targów Produktu Regionalnego oraz Uliczki zdrowia. Poza tym na ząbkowickim rynku odbył się Turniej Siatkówki Plażowej. Innymi atrakcjami były: gra plenerowa, fontanna czekolady, oraz animacje dla dzieci, bajka grana przez teatr Akademia Wyobraźni. Sobotnia impreza odbywała się pod egidą Radia Złote Przeboje Na Wakacjach, w jej ramach Radio przygotowało również wiele animacji dla dzieci oraz konkursów.
Na zamkowej scenie zaprezentowali się Kurczat, Fairy Tale Show, Turbo oraz gwiazda imprezy – zespół Enej.

Dziękujemy gościom i mieszkańcom Gminy Ząbkowice Śląskie za stworzenie wspaniałej atmosfery podczas Dni i Nocy Krzywej Wieży. Zapraszamy za rok!!!

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.