ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

„Dni i Noce Krzywej Wieży” i „Weekend z Frankensteinem” w 2015 – zdecyduj kto zagra w Ząbkowicach Śląskich!

10.11.2014
Kultowe, sztandarowe imprezy Gminy Ząbkowice Śląskie od kilku lat cieszą się powodzeniem i rosnącą popularnością. Znamy już terminy tych wydarzeń w 2015 roku – Dni i Noce Krzywej Wieży odbędą się w dniach 10-11 lipca 2015, Weekend z Frankensteinem – 27-29 sierpnia 2014. Już dziś zachęcamy Was Drodzy Mieszkańcy i Goście do składnia propozycji koncertów waszych muzycznych idoli i gwiazd, zarówno polskiej jak i zagranicznej sceny muzycznej.

Tegoroczne oraz ubiegłoroczne „Dni i Noce Krzywej Wieży” i „Weekend z Frankensteinem” na długo zapadły w pamięć tysiącom ludzi. Fantastyczne koncerty gwiazd  i wiele innych atrakcji, a przede wszystkim Wasza obecność i stworzenie wspaniałej atmosfery sprawiły, że wydarzenia te nabrały wielkiego znaczenia w wymiarze ponad lokalnym – co roku odwiedzają nas tysiące fanów zespołów występujących w Ząbkowicach Śląskich z całej Polski!

Do tej pory podczas ostatnich edycji Dni i Nocy Krzywej Wieży wystąpili: Akurat; Kamil Bednarek; Backstage Acoustic; Teatr Muzyczny Capitol; Lemon; FairyTaleShow; Trzeci Wymiar; Lombard; Enej; Turbo; Coma; Mesajah. Weekend z Frankensteinem ma na swoim koncie m. in. występy zespołów

IRA; CREE z Sebastianem Riedlem; Nocna Zmiana Bluesa; TSA; Lady Pank; Junior Stress; Oddział Zamknięty; Ray Wilson; Grubson;  Acid Drinkers.

Razem zaplanujmy i sprawmy by sztandarowe wydarzenia Gminy Ząbkowice Śląskie w roku 2015 były niepowtarzalne, by Ząbkowice odwiedzili artyści i wykonawcy, których kochacie i o których koncertach marzycie. Swoje propozycje gwiazd prosimy zgłaszać pocztą elektroniczną na adres: matylda.grabalska@zabkowiceslaskie.pl do 19 grudnia 2014.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.