ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dni otwarte Szkoły Podstawowej nr 2 w Ząbkowicach Śląskich

02.12.2013
Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Przedszkolnymi w Ząbkowicach Śląskich zorganizowała w dniu 29 listopada 2013 dla swoich przyszłych uczniów oraz dla ich rodziców Dni Otwarte. Główną atrakcją wydarzenia był ciekawy program artystyczny w wykonaniu dzieci przedszkolnych i uczniów szkoły podstawowej. Na koniec odbyła się degustacja potraw przygotowanych w specjalnym piecu konwekcyjno-parowym w ramach akcji „Zdrowe Dzieci – Zdrowa Polska”.

Dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz klas szkoły podstawowej wykazały się licznymi talentami – wśród występujących znaleźli się tancerze, deklamujący wiersze, grający na flecie, cymbałkach czy akordeonie. Program był różnorodny, a mali artyści urzekli całą widownię swoja odwagą i umiejętnościami.

Podczas spotkania odbyła się także degustacja posiłków, przygotowanych z wykorzystaniem pieca konwekcyjno-parowego, dzięki któremu można przygotować potrawy najwyżej jakości, beztłuszczowo i z zachowaniem wszelkich walorów smakowych i zdrowotnych.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.