ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dni otwarte zamku w Ząbkowicach Śląskich - podsumowanie III etapu rewitalizacji

29.12.2014
Dni otwarte zamku okazały wyjątkową podróżą po historii Ząbkowic Śląskich, a w szczególności ząbkowickiego zamku. W dniach 27-28 grudnia odbywały się dni otwarte zamku, które były podsumowaniem zakończonego już III etapu rewitalizacji.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja prowadzona przez Jerzego Organiściaka, który przybliżył historię zamku w Ząbkowicach Śląskich, omówił etapy jego rewitalizacji oraz przedstawił plany na kolejne lata. Po prezentacji multimedialnej mieszkańcy i turyści mogli zobaczyć na własne oczy efekty prac rewitalizacyjnych – udając się na spacer z przewodnikiem po zamku.

Film TV SUDECKA z Dni Otwartych Zamku - bezpośredni link: http://www.tvsudecka.pl/1,5367-dni_otwarte_zamku_w_zabkowicach_slaskich.html

Zamek z lotu ptaka (film wykonany przez poral polskazdrona.pl tuż przed końcem III etapu rewitalizacji zamku) - KLIKNIJ na poniższe zdjęcie w celu obejrzenai filmu:

http://www.polskazdrona.pl/zamek-w-zabkowicach-slaskich-41.html

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.