ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dodatkowe środki na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju

18.02.2013
W związku z pozyskaniem dodatkowych środków na realizację Lokalnej Strategii Rozwoju, prezentujemy ulotkę - informator, w której zawarte są informacje dotyczące nowych celów szczegółowych, przedsięwzięcia, przykłady projektów oraz kwoty na poszczególne działania (małe projekty, odnowa i rozwój wsi, różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw).

Środki z „nowej puli" - 4 564 358,18 zł będą rozdysponowywane tylko na nowe cele szczegółowe zapisane w Lokalnej Strategii Rozwoju - będą dotyczyły tylko celu ogólnego 2: Poprawa jakości życia na obszarach wiejskich i będą ściśle związane z zapisanymi w LSR nowymi CELAMI SZCZEGÓŁOWYMI:

Cs. 2.4 Wsparcie rozwoju ekonomii społecznej na obszarze LGD Qwsi,

Cs. 2.5 Wsparcie przedsiębiorczości osób poniżej 26 roku życia oraz osób powyżej 50 roku życia

oraz PRZEDSIĘWZIĘCIEM 5 - Przedsiębiorczość społeczna na obszarze LGD

Nabór na dodatkowe zadania (związane z nowymi celami szczegółowymi) zaplanowany jest na kwiecień br.

Dodatkowe zadania - pobierz    

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.