ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dodatni bilans prowadzonych działalności gospodarczych w Gminie Ząbkowice Śląskie

02.07.2013
W pierwszym półroczu 2013 roku w Gminie Ząbkowice Śląskie działalność gospodarczą zarejestrowały 103 podmioty, a zaprzestało działalności 85 podmiotów.

Ten pozytywny bilans jest wynikiem ciężkiej pracy i determinacji naszych przedsiębiorców. Szczególnie cieszy mnie fakt, iż mimo globalnego kryzysu w naszej gminie przedsiębiorcy nie musieli dokonywać drastycznych zwolnień, czy likwidacji zakładów pracy i za to chciałem podziękować przedsiębiorcom z terenu Gminy Ząbkowice Śląskie oraz przedsiębiorcom działającym na terenie naszej gminy. Dodatkowo pozytywnym faktem jest to, że Gmina z dobrym wynikiem sprzedaje nieruchomości pod działalność przemysłowo-usługową. Dwie takie nieruchomości zlokalizowane przy ul. Przemysłowej zostały w ostatnim czasie przez nas sprzedane. W tym kompleksie trzech działek pod działalność przemysłowo-usługową została już tylko jedna działka, która w najbliższym czasie powinna również znaleźć inwestora – mówi burmistrz Marcin Orzeszek.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.