ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dofinansowanie dla firm – nabór wniosków

17.07.2014
Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie realizacji projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa na „Wzrost konkurencyjności dolnośląskich przedsiębiorstw”, poprzez „Inwestycje dla przedsiębiorstw” oraz „Dotacje Inwestycyjne dla MŚP wspierające innowacyjność produktową i procesową na poziomie przedsiębiorstwa (z wyłączeniem projektów z zakresu turystyki)”.

W ramach RPO WD przewidziano dofinansowanie realizacji projektów mających na celu wspieranie MŚP  w zakresie innowacji produktowej i procesowej na poziomie przedsiębiorstwa.

W  konkursie dofinansowanie mogą otrzymać wyłącznie  projekty polegające na nabyciu ruchomych środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych, a także specjalistycznych szkoleń ściśle związanych z realizacją projektu oraz usług doradczych związanych z realizacją projektu.

Projekty muszą być realizowane na terenie województwa dolnośląskiego.

Wszystkie dokumenty znajdują się na stronie internetowej Dolnośląskiej Instytucji Pośredniczącej  w zakładce: Informacje dla składających wnioski/ Innowacyjność na poziomie przedsiębiorstwa (1.1.A2 07.2014).

 

http://dip.dolnyslask.pl/1654/nabor-wnioskow-o-dofinansowanie-realizacji-projektow-w-ramach-schematu-11a2-dotacje-inwestycyjne-dla-msp-wspierajace-innowacyjnosc-produktowa-i-procesowa-na-poziomie-przedsiebiorstwa-z-wylaczeniem-projektow-z-zakresu-turystyki.html

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.