ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dofinansowanie zajęć tanecznych dla ząbkowickiej grupy cheerleaders

02.06.2014
Gmina Ząbkowice Śląskie realizować będzie program zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży pn. "Dolnośląskie Stokrotki". Projekt pozwoli na zorganizowanie zajęć dla grupy cheerleaders.

Informujemy, że Gmina Ząbkowice Śląskie otrzyma 7200 zł w formie dotacji celowej dla jednostek samorządu terytorialnego województwa dolnośląskiego z budżetu województwa na dofinansowanie realizacji zadania publicznego w zakresie  programu zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży pod nazwą "Dolnośląskie Stokrotki".

Uczestnicy obok nauki cheerleadingu nauczą się innych form tanecznych, które będą uzupełnieniem układów tanecznych (gimnastyki, baletu i jazzu).

Zajęcia odbywać się będą na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji dwa razy w tygodniu, w godzinach popołudniowych pod okiem trenera.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.