ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dołącz do Roberta Lewandowskiego i pomóż naszej reprezentacji!

31.03.2015
Reprezentacja Polski w Piłce Nożnej Niewidomych (Blind Football Poland) po raz pierwszy w swej krótkiej historii zagra na Mistrzostwach Europy, które odbędą się w Anglii w dniach 20-30 sierpnia 2015 roku. Aby móc jednak tam wystąpić, drużyna potrzebuje sporej sumy pieniędzy – ok. 100 000 zł. Są to koszty przelotu, zakwaterowania, wyżywienia, sprzętu, zgrupowań czy sparingów. Pomoc zadeklarował również najlepszy polski piłkarz Robert Lewandowski, jednak mimo tego drużyna wciąż potrzebuje ok. 33 tysięcy złotych.

Wszystkie szczegóły akcji, w tym informacje jak wesprzeć projekt i jakie nagrody za wsparcie oferują zawodnicy na stronie http://polakpotrafi.pl/projekt/niewidomi-pilkarze?utm_source=projects

 

Przypominamy, że zawodnikiem reprezentacji Polski w Blind Football jest pochodzący z Olbrachcic Wielkich Adrian Słoninka, dwukrotny mistrz Polski w showdownie. Zachęcamy wszystkich do wsparcia inicjatywy i umożliwienie mieszkańcowi naszej gminy wystąpienie na Mistrzostwach Europy oraz godne reprezentowanie naszego kraju. 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.