ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dolnośląski Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt

20.11.2012
W sobotę 17 listopada odbył się Dolnośląski Turniej Mini Siatkówki Dziewcząt, któremu patronował IMPEL Wrocław. W turnieju udział wzięło 16 drużyn (składy 2, 3 i 4-osobowe) z takich miast jak: Kąty Wrocławskie, Strzegom, Głuszyca, Wałbrzych i Ząbkowice Śląskie.

Turniej rozgrywano w trzech grupach wiekowych. Kategorię "dwójek" (uczennice do IV klasy szkół podstawowych) wygrał zespół Chełmiec Wałbrzych, który wyprzedził ekipy:  Głuszyca 1,  Kąty Wrocławskie,  Strzegom 1. Kategoria"trójek" (uczennice do V klasy szkół podstawowych) dla ekipy Głuszyca 3, która w finale pokonała team Głuszyca 1. Trzecie miejsce zajął Chełmiec Wałbrzych, a czwarte Kąty Wrocławskie. W najstarszej kategorii wiekowej zwyciężyła ekipa z Wałbrzycha pokonując w finale miejscowy ZTS.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.