ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dotacje celowe na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach

23.01.2014
Informujemy, że w budżecie miasta i gminy Ząbkowice Śląskie na rok 2014 zabezpieczono środki na dotacje celowe na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na obszarze Gminy Ząbkowice Śląskie.

Nabór wniosków o dofinansowanie prac budowlanych planowany jest na II kwartał 2014r.

W roku bieżącym na ten cel w budżecie zabezpieczyliśmy kwotę 200 000 zł.  Dzięki tym środkom kolejne kamienice w centrum naszego miasta będą mogły zostać zrewitalizowane. Tylko w roku ubiegłym z tej formy wsparcia skorzystały wspólnoty mieszkaniowe przy ul. Świętego Wojciecha 2, Rynek 1 i ul. Grunwaldzkiej 2  – mówi burmistrz Marcin Orzeszek

W latach 2011 - 2013 w centrum naszego miasta zrewitalizowano 30 kamienic.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Ząbkowicach Śląskich tel. 748165347 lub 748165313.

Poniżej dostępne formularze niezbędne do ubiegania się o uzyskanie dofinansowania
http://archiwum.zabkowiceslaskie.pl/BIP/index49.php?id=26&a=46

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.