ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dotacje na przydomowe oczyszczalnie ścieków

23.01.2013
W dniu dzisiejszym na wniosek burmistrza Marcina Orzeszka Rada Miejska Ząbkowic Śląskich podjęła uchwałę w sprawie zasad udzielania dotacji celowej na dofinansowanie kosztów realizacji przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Ząbkowice Śląskie.

Dotacje będą mogły być  przyznawane na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków dla budynków mieszkalnych, a wysokość dofinansowania wynosić będzie do 50%, lecz nie więcej niż 5.000,00 zł brutto.

Szczegółowe zasady oraz termin składania wniosków o przyznanie dotacji opublikowane zostaną na stronie www.zabkowiceslaskie.pl po ogłoszeniu uchwały w Dzienniku Urzędowym Województwa Dolnośląskiego.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.