ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dyskoteka w Pawłowicach z okazji Dnia Dziecka

05.06.2013
Konkursy z nagrodami, zabawa taneczna, słodki poczęstunek - te i inne miłe atrakcje spotkały dzieci podczas dyskoteki w Świetlicy Wiejskiej w Pawłowicach, która odbyła się 4 czerwca 2013 z okazji Dnia Dziecka.

Dyskoteka rozpoczęła się zabawą integracyjną - od tego momentu aż do zakończenia zabawy z parkietu nie schodził nikt. W konkursach mógł wziąć udział każdy - najmłodsi mieli okazję zaprezentować swoje zdolności artystyczne w recytowaniu wierszy i śpiewaniu piosenek. Starsze dzieci rywalizowały w konkursach tanecznych oraz zręcznościowych. W Pawłowicach rodzice dzieci wraz z Panią Sołtys i Radą Sołecką tradycyjnie przygotowali dla swoich pociech słodki poczęstunek. Na zakończenie odbyło się wspólne grillowanie.

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.