ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzieci z Gminy Ząbkowice Śląskie wyjechały nad morze

09.08.2013
8 sierpnia 2013 r. czterdzieścioro dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjów z Gminy Ząbkowice Śląskie wyjechało na 10 dniowy wypoczynek nad Morze Bałtyckie do miejscowości Władysławowo.

Dzieci i młodzież będą odpoczywać w Ośrodku Wypoczynkowym „Natalia”. Koloniści w czasie wypoczynku zwiedzą wiele atrakcyjnych miejscowości i zabytków m.in. :

Rozewie – latarnię morską, wybrzeże klifowe, muzeum latarnictwa
i maszynowni;
Trójmiasto -  Gdynia: oceanarium, okręt wojenny „Błyskawica” , basen jachtowy; Gdańsk: stare Miasto, Kościół Mariacki, Długi Targ, Fontanna Neptuna, Westerplatte; Oliw: Park Oliwski i Palmiarnię;
Hel – latarnię morską, fokarium, port i do Juraty: promenada, molo;
Puck – molo, katedra;
Władysławowo – Cetniewo – Ośrodek Przygotowań Olimpijskich oraz Aleja Gwiazd Sportu, Ocean Park.

Wszystkim kolonistom życzymy słonecznego , szczęśliwego i uśmiechniętego wypoczynku.

Organizatorem i sponsorem wyjazdu dzieci i młodzieży jest Urząd Miejski w Ząbkowicach Śląskich – Gminna Komisja do Spraw Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Ząbkowicach Śląskich

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.