ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzień Dziecka w Ząbkowicach Śląskich – zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy

29.05.2014
Z okazji Dnia Dziecka serdecznie zapraszamy wszystkich najmłodszych mieszkańców gminy oraz gości na zabawę pełną atrakcji. Impreza odbędzie się 1 czerwca 2014 w niedzielę w Ząbkowickim Ośrodku Kultury oraz na rynku – zapowiada się słoneczny dzień pełen niespodzianek!

Na samym początku o godz. 13.00 pragniemy zachęcić dzieci i rodziców do obejrzenia pokazu tańca nowoczesnego oraz szalonej komedii „ALE CYRK!” – filmu animowanego twórców kinowej i muzycznej sensacji 2010 roku „Disco robaczków”, współtwórcy jednej z najoryginalniejszych animacji familijnych ostatniej dekady „Gnijącej Panny Młodej”. Zafascynowany cyrkiem pies Ozorek marzy o występach na arenie. Zgłasza się więc do konkursu dla cyrkowców – jak skończy się ta historia? Musicie to zobaczyć – emocje i wybuchy śmiechu gwarantowane! WSTĘP WOLNY! - Kino ZOK.

W programie także występy dzieci, zabawy i konkursy z nagrodami, które sprawią naszym pociechom ogromną frajdę. Dodatkowymi atrakcjami będą pokazy wozów strażackich i policyjnych - najbardziej zainteresowane maluchy będą mogły wejść do pojazdu i zgłębić wszelkie tajemnice konstrukcji tych wozów. Maskotka Komisarza Lwa umili spędzane chwile, a dmuchane zjeżdżalnie dostarczą niezapomnianej rozrywki. Mali smakosze będą mogli rozkoszować się darmową watą cukrową i popcornem.

Wszystkie rodziny zachęcamy do udziału w Marszu dla Życia i Rodziny, manifestującego przekonanie, że miasto bez rodzin, to miasto bez przyszłości. O godz. 18.00 zagra Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Cervenego Kostelca.

Spędzając ten wyjątkowy dzień razem z nami zadbacie o uśmiechy na twarzach wszystkich dzieci!

DO ZOBACZENIA! – szczegóły na plakacie.

ZWIASTUN KOMEDII "ALE CYRK!":

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.