ładowanie
Portal informacyjny Gminy Ząbkowice Śląskie
Mapa strony

Dzień Edukacji Narodowej

14.10.2013

Drodzy Nauczyciele, Pedagodzy, Wychowawcy, Pracownicy Oświaty 

Niezłomnie każdego dnia wkładacie wysiłek w kształcenie i wychowanie młodych mieszkańców naszej gminy. Staracie się przekazać młodemu pokoleniu wiedzę, pokazujecie, to co w życiu jest najważniejsze, co znaczy patriotyzm, obowiązek i odpowiedzialność. Nie jest to łatwe zadanie w dzisiejszych czasach szybkiego rozwoju technologii i niespotykanego pędu życia. Mimo wszystko, w tej niełatwej rzeczywistości, to właśnie Wy stajecie się dla młodych ludzi szansą na odnalezienie właściwych wzorców, odkrywanie pięknych stron świata. To dzięki Wam, wielu młodych ludzi odkrywa talenty i pasje. Dlatego też dziękujemy za współpracę i zaangażowanie w dzieło czynienia naszej edukacji skuteczną, przyjazną i nowoczesną. 

W dniu Święta Edukacji Narodowej, dyrektorom, pedagogom, wszystkim pracownikom szkół i przedszkoli składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szacunku, pomyślności w życiu zawodowym i osobistym a przede wszystkim satysfakcji z trudnej, ale pięknej pracy z dziećmi i młodzieżą. Niech obowiązki nauczania będą przyjemną, efektywną oraz docenianą pracą.

             Andrzej Dominik                                                               Marcin Orzeszek

   Przewodniczący Rady Miejskiej                                           Burmistrz Ząbkowic Śląskich
           Ząbkowic Śląskich 

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Ciasteczka pozwalają nam na gromadzenie informacji dotyczących statystyk oglądalności strony. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.